OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na realizowanie parafialnych inwestycji. W ostatnim czasie odnowiliśmy nagłośnienie w kościele. 
  3. W naszym prezbiterium znajduje się wizerunek Najświętszego Oblicza Pana Jezusa. W związku z tym w każdy poniedziałek o godz. 17.30 będziemy odmawiali Koronkę do Najświętszego Oblicza Pana Jezusa. 
  4. We wtorek 11 lutego we wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  5. W piątek 14 lutego przeżywamy święto Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  6. W dniu 7 czerwca br., organizujemy wyjazd do Warszawy na beatyfikacje Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego  Informacja o zapisach na plakacie i stronie internetowej parafii.
  7. Spotkanie formacyjne ministrantów i kandydatów do służby ministranckiej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00, w salce ministranckiej. Próba Scholii dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w salce parafialnej. Zapraszamy.
  8. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela
    oraz parafialnego Biuletynu.