OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
  2. Przypominamy o zachowywaniu wszelkich zaleceń sanitarnych.
  3. Wydaliśmy parafialną płytę CD pt. ”Dusza przy |Twym Sercu”  z pieśniami religijnymi./ Dzisiaj podczas Mszy św.  prezentujemy niektóre utwory zamieszczone na płycie. Witamy p. Leszka Milińskiego, który akompaniuje p. Hani. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Znajdziemy na niej m.in. tradycyjne pieśni religijne  : „Dobra Matko i Królowo z Jasnej Góry”, „Gdzie jesteś, Panie Boże, Ojcze mój”; „Życie jesteś chwilą” czy „Jak w uczniowskim zeszycie”. Na okładce płyty znajduje się Mozaika Chrystusa z naszego kościoła. Płytę można nabyć w zakrystii lub u Pana Kościelnego pod chórem. Niech stanowić piękną pamiątkę z naszej parafii oraz przyczynia się do modlitwy śpiewem. 
  4. W czwartek przeżywamy 13 dzień maja. Różaniec Fatimski wraz z nabożeństwem majowym odprawimy o godz. 17.30.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach i na konto parafialne. W intencji Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca odprawiamy o godz. 8.30 Mszę św. 
  6. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30. W niedzielę nabożeństwo majowe odprawiamy o godz. 17.30.
  7. Wspólnota Nieustającego Różańca w dniach 18 i 19 czerwca zaprasza do udziału w pielgrzymce śladami Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego do Sanktuariów Warmii. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej parafii. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
    Tygodnika Katolickiego Niedziela.