OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
 2. Spotkanie formacyjne ministrantów i kandydatów do służby ministranckiej odbędzie się w sobotę o godz. 9. 30 w salce ministranckiej. Natomiast próba scholii dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00
  w salce parafialnej. Zachęcamy do wstępowania w szeregi ministrantów oraz scholii parafialnej. Dziękujemy scholi, ministrantom i lektorom za posługę. Prosimy też rodziców, aby zachęcali swoje pociechy do służby przy ołtarzu  jako ministranci oraz w scholii.
 3. We środę odbędzie się próba Chóru parafialnego o godz. 16:00
  w salce parafialnej.
 4. We czwartek o godz. 18:40 w salce parafialnej próba
  Zespołu młodzieżowego. Serdecznie zapraszamy.
 5. W przyszłą Niedzielę 23 lutego na godz. 13:00 zapraszamy
  na spotkanie formacyjne rodziców i dzieci przygotowujące się
  do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Natomiast na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
 6. W dniu 7 czerwca br., organizujemy wyjazd do Warszawy na beatyfikacje Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego  Informacja o zapisach na plakacie i stronie internetowej parafii.
 7. W sobotę 7 marca organizujemy wyjazd na Triduum Różańcowe do Kalisza. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 8. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela
  oraz parafialnego Biuletynu.