I  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny Msze św. sprawować będziemy bez udziału ludu, przy drzwiach zamkniętych. Tę wyjątkowo trudną decyzję podejmujemy, by nie doprowadzić do bolesnej dla nas kapłanów i wiernych konieczności wypraszania wiernych z kościoła dla zachowania obowiązujących przepisów władz państwowych, co do dozwolonej liczby uczestników, czyli 5 osób. Decyzja ta jest bolesna dla nas, kapłanów i zdajemy sobie sprawę, że napawa ona bólem także Parafian. Jest to czas cierpienia wszystkich dzieci Kościoła, lecz wspierającym działania na rzecz wygaszenia epidemii. 

Przyjęte intencje zostaną odprawione w Niedzielę Zmartwychwstania  o godz. 6.00, 8.30 i 10.00,  a w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 7.00, 8.30 i 10.00 – bez udziału wiernych /osoby, które zamówiły intencje mszalne i chciałyby we Mszy św. uczestniczyć, prosimy pytać w zakrystii o możliwość udziału!/

Komunii św. w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny będziemy udzielać o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Prosimy, by w kościele było obecnych najwyżej 5 osób, możemy wchodzić grupami.

Msze św. w tygodniu w kościele odprawiamy o godz.  8.00, 18.00. Zachęcamy, aby uczestniczyły w nich osoby mające zamówioną intencję.

 

Bóg zapłać za zrozumienie
ks. prob. Dariusz Żurański