OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
 2. Trwamy w Nowennie przed Zesłaniem Ducha Św., którą odprawiamy w łączności
  z nabożeństwem majowym.
 3.  Nabożeństwa majowe odprawiamy do wtorku 31 maja po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie oraz o 17.30 w kościele.
 4. We wtorek w święto Nawiedzenia NMP podczas Mszy o godzinie 18.00 osoby odprawiające  rekolekcje „Oddanie 33” pierwszy raz dokonają i odnowią Akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu NMP w jedności z Sercem Jezusa 
 5. We środę 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. Będziemy odprawiać
  je rano o 7.30 w łączności z Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz o godz. 17.30. 
 6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek pamiętajmy w naszych modlitwach w intencji nowych powołań do służby Bogu. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. W I sobotę nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo odprawimy po Mszy św.
  o godz. 8.00. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną
 7. W sobotę 4 czerwca po Mszy godz. 18.00 odbędzie się na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Św. Na to wydarzenie zapraszamy szczególnie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania
 8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Przypominamy o dopełnieniu obowiązku spowiedzi wielkanocnej wynikającego z przykazań kościelnych. 
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
  Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta z pieśniami maryjnymi
  w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego
  pt. „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maryjny. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia  u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze.