OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA  

 

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. W naszej parafii witamy S. Judytę, które 42 lata jest na misjach w  Zambii. Siostra już była w naszej parafii kilka lat temu. Dzisiaj przybyła do nas z p. Małgorzatą, która jakiś czas była wolontariuszką w Zambii. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na misję.
 3. W czasie wakacji okazja do spowiedzi w dzień powszedni od 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50, a w niedzielę 15 min przed każdą Mszą św. Przez całe wakacje Msza św. o godz. 15.00 będzie Mszą recytowaną.  Biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek 9.00 – 9.30, oraz w czwartek 17.00 – 17.30.
  W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
 4. W czwartek przypada 19 dzień miesiąca. Z tej racji oddamy cześć św. Józefowi odmawiając litanię do św. Józefa o godz. 7.30 i 17.30. 
 5. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września
  do 1 października. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym. 
 6. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza do udziału w Narodowej Procesji Różańcowej za Polskę ulicami Warszawy, wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Wyjazd 22 sierpnia o godz. 8.00 spod kościoła parafialnego ul. Podgórna, powrót ok. 22.00. Koszt 50zł. (autokar i ubezpieczenie). Zapisy – Pani Halinka, tel. nr 693 186 812.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi                         w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Można je  nabyć w zakrystii                     i u p. Hani.