OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą przeznaczymy je na realizowanie naszych parafialnych inwestycji. Przypominamy, że czynna jest już toaleta w pomieszczeniu gospodarczym za plebanią  w ogrodzie.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30.
  4. W poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do kościoła na próbę chóru.
  5. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 w toruńskiej Katedrze św. Janów ks. bp Andrzej Suski udzieli święceń kapłańskich sześciu diakonom. Wśród nich jest dk. Miłosz Tomaszewski, który przez ostatni rok pełnił posługę w naszej wspólnocie parafialnej. Otoczmy go naszą modlitwą.
  6. Dzisiaj po Mszach św. można złożyć podpis popierający poprawki wniesione przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”, by ustawa rzeczywiście chroniła życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci. Do złożenia podpisu potrzebny będzie numer pesel.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Małgorzata Derc, l. 57, zam. przy ul. Czarlińskiego; śp. Eugenia Koleśnik, l. 90, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Stanisław Akerman, l. 84, zam. przy ul. Grudziądzkiej. Jego pogrzeb odbędzie się we środę o godz. 12.00.  Dobry Jezu, a nasz Panie…