OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na realizację parafialnych inwestycji. Musimy naprawić nasze organy, w których przepalił się jakiś element elekrtoniczny. Oczyściliśmy też rynny na dachu kościoła, aby udrożnić odpływ wody deszczowej. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją potrzebę utrzymania parafii. Z serca Bóg zapłać. 
 3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św.
  o godz. 8.00 i o 17.30.
 4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 wychodzimy z procesją do naszego ogrodu. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcimy wianki. 
 5. W piątek przeżywamy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  W tym dniu nie obowiązuje piątkowy post. 
 6. Dzisiaj ks. Proboszcz i ks. Bogusław obchodzą 23 rocz. święceń kapłańskich. W tym tygodniu rocznicę święceń kapłańskich przeżywają również:
  we wtorek 16 czerwca ks. Krzysztof – 8 rocz. święceń; a w sobotę
  20 czerwca ks. Paweł – 5 rocz. święceń.  Ks. prał. Stanisław Kardasz 1 lipca
  o godz. 8.00 będzie dziękował za pięćdziesiąt lat posługi w parafii, 
  a 19 lipca o godz. 13.00 odprawi Mszę św. dziękczynną z okazji 60 tej rocz. święceń kapłańskich,  które przypadają 17 lipca.  Dziękujemy i prosimy
  o modlitwę w intencji nas, kapłanów. 
 7. Komunii św. wyłącznie na rękę udzielamy przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
 8. W przyszła niedzielę na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.  
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.