OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy do wtorku 30 czerwca po Mszy św. o godz. 8.00 i o 17.30.
  3. W poniedziałek przeżywamy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu zbieramy ofiary na utrzymanie Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze. W piątek przypada  święto Św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski,  o godz. 8.00 odprawimy Msze św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  5. We środę 1 lipca o godz. 8.00 ks. prał. Stanisław Kardasz odprawi Mszę św. dziękczynną z okazji 50 tej rocznicy posługiwania w parafii.  .
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca w niedzielę 5 lipca o godz. 8.30 wyjeżdża  na pielgrzymkę do Gietrzwałdu na rozważanie Trzeciej Boleści Matki Bożej. Intencją pielgrzymki jest modlitwa o świętość życia duchowieństwa oraz o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Koszt 40 zł. Szczegóły na plakacie. Osoby, które się zapisały na wyjazd prosimy o uregulowanie wpłat. 
  7. Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa i noszeniu maseczek. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.