OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Jak już informowaliśmy we Wrześniu chcemy przystąpić do remontu ławek i podłogi na chórze i pod chórem. Jesteśmy w trakcie wykonywania poręczy zdobionych aniołami przed tabernakulum.
  3. We środę przeżywamy święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy.
  4. W piątek przypada 13 dzień miesiąca, przeżywamy Dzień Fatimski.  O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. udamy się do naszego ogrodu na modlitwę różańcową.
  5. W poniedziałek 23 lipca gościć będziemy pielgrzymów 29 Pielgrzymki Biegowej  z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym. Również osoby, które przyjmują stałych pielgrzymów proszone są o zgłoszenie tego faktu.
  6. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 16.30 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  7. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.