OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. W intencji ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. .
 3. W czasie wakacji okazja do spowiedzi w dzień powszedni od 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50, a w niedzielę 15 min przed każdą Mszą św. Przez całe wakacje Msza św. o godz. 15.00 będzie Mszą recytowaną.
  Biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek 9.00 – 9.30, oraz
  w czwartek 17.00 – 17.30. W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
 4. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Na trasie najważniejsze miejsca święte Rzymu oraz Neapol, Pompeje, miejsce urodzenia o. Pio w Petralcinie, San Giovani Rotondo, Lanciano i Manopello. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym. 
 5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas każdej Mszy dokonamy obrzędu błogosławieństwa kłosów, zbóż i kwiatów przyniesionych do kościoła.
 6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy siostrę Judytę, misjonarkę
  z Zambii. Siostra podzieli się świadectwem pracy misyjnej. Po Mszy będzie można wesprzeć Siostrę ofiarą na misje. 
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Można je nabyć
  w zakrystii i u p. Hani.