OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 – 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.
  4. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej  w parafii pw. Chrystusa Króla w godz. 16.00 – 18.00.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Zofia Malinowska,  l.84, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Teresa Lipińska, l. 71, zam. przy ul. Kołłątaja; śp. Jolanta Chodyniecka, l. 58, zam. przy ul. Legionów. Jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00 . Dobry Jezu, a nasz Panie…