OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W poniedziałek  wspominamy św. Alfonsa Marii Liquoriego w czwartek św. Jana Vianneya, a w sobotę przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego. 
  3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi o godz. 17.00 – 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  4. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
  5. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
  6. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania. 
  7. W czwartek 4 sierpnia po  Mszy św. w toruńskiej Katedrze o godz. 6.00 wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Na pielgrzymkę można zapisać się w Wyższym Seminarium Duchownym w Toruniu. Szczegółowe informacje na plakacie i stronie internetowej pielgrzymki.
  8. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi  i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie                   o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.