OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W czasie wakacji okazja do spowiedzi w dzień powszedni od 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50, a w niedzielę 15 min przed każdą Mszą św. Przez całe wakacje Msza św. o godz. 15.00 będzie Mszą recytowaną.  Biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek 9.00 – 9.30, oraz w czwartek 17.00 – 17.30.
    W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
  3. W czwartek 26 sierpnia przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
  4. W piątek 27 sierpnia wspominamy św. Monikę, a w sobotę 28 sierpnia św. Augustyna, bpa i dra Kościoła. 
  5. Biuro Misja Travel z Poznania organizuje pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym. 
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyta jest cegiełką przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć w zakrystii, u Panów Kościelnych  i u p. Hani.