OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
    i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Od poniedziałku pracę w naszej parafii rozpocznie ks. Przemysław Wolny.
  3. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godzinach 17.00 – 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski, a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Odwiedzimy też chorych z posługą sakramentalną.
  5. W dniach 10 – 11 września zapraszamy na pielgrzymkę do Gniezna, Lubinia, Gostynia i Poznania. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. Prosimy, aby w tym tygodniu dokonywać wpłat na pielgrzymkę. 
  6. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi    i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie  o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.