OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00.W sobotę o 7.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca a po mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  3. W I sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłoszenia chorych w zakrystii lub Biurze parafialnym.
  4. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii i dostępny w zakrystii. Zapisy w biurze parafialnym. 
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Podczas |Mszy św., będziemy prosili o pokój                      w Afganistanie a po Mszach będziemy zbierali ofiary do puszek przeznaczone na pomoc poszkodowanym w Afganistanie. 
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi  w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyta jest cegiełką przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć w zakrystii, u Panów Kościelnych  i u p. Hani.