OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2.  Dziękujemy za troskę o naszą parafię, która wyraża się w modlitwie i ofiarach wpłacanych na rzecz parafii. Jesteśmy wdzięczni za ofiary wpłacane na remont wieży i elewacji frontowej. Darczyńców wpisujemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię. W ostatnim czasie uległ awarii komputer służący do wyświetlania pieśni. Czekamy na zamówioną część, aby usunąć usterkę. 
  3. Młodzież ze szkoły średniej pragnącą rozpocząć przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00. 
  4. We środę przeżywamy trzynasty dzień miesiąca. O godz. 17.30 odmówimy różaniec fatimski a po Mszy św. o godz. 18.00 udamy się procesyjnie do naszego ogrodu.
  5. W czwartek przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. 
  6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów oraz tych, którzy pragną zostać ministrantem, na spotkanie formacyjne.  
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem oraz w zakrystii.