OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opiekli Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na realizowanie parafialnych inwestycji.
  3. We wtorek przypada 13 dzień miesiąca. W tym dniu o godz. 18.00 odprawimy Mszę św., a następnie odmówimy Różaniec Fatimski.
  4. We środę 14 września przeżywamy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Dzisiaj o godz. 13.00 odprawimy Mszę św. dla rodziców i ich dzieci, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. W przyszłą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy dzieci na próbę scholki.
  8. Biskup Toruński przychylił się do prośby Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, aby na terenie Diecezji Toruńskiej przeprowadzić zbiórkę ofiar do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech. Taka zbiórka przeprowadzona zostanie w niedzielę 18 września po Mszach św.  
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  10. Dzisiaj po Mszach św. można będzie złożyć ofiarę do puszki przeznaczoną na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Wyższe Seminarium Duchowne utrzymuje się wyłącznie z ofiar wiernych. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.