OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i 17.30.
  3. Przeżywamy niedzielę misyjną. W dniu dzisiejszym kolekta przeznaczona na cele misyjne. Dziękujemy  za wsparcie modlitewne i to materialne, które wyrażamy przez złożenie ofiary.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas III gimnazjalnych, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.  
  5. Urząd Miasta Torunia i Parafia św. Antoniego w Toruniu zaprasza na uroczystości religijno – patriotyczne upamiętniające 79. rocznicę zapoczątkowania przez Niemców masowych straceń mieszkańców Torunia w lasach podtoruńskiej Barbarki. Okolicznościowa Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Wiesława Śmigla zostanie odprawiona  przy pomniku upamiętniającym miejsce kaźni w lesie na Barbarce w przyszłą niedzielę 28 października o godz. 13.00.
  6. W niedzielę 28 października w kościele Matki bożej Królowej Polski odbędzie się Marsz Wszystkich Świętych. Dzieci, które chcą wziąć udział w tym wydarzeniu wraz z rodzicami gromadzą się przy kościele o godz. 11.15 przebrane za wybranego świętego. Dzieci, które nie mogą wziąć udziału                   w marszu zapraszamy przebrane na Mszę św. w naszym kościele o godz. 11.30. Szczegóły na plakacie.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.