OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.  
 3. Okazja do spowiedzi w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
 4. W czwartek przeżywamy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty,  w piątek przeżywamy wspomnienie św. O. Pio.
 5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do salki lektorów i ministrantów na spotkanie formacyjne. Zachęcamy też do wstępowania w szeregi służby liturgicznej nowych kandydatów. Przy ołtarzu posługę mogą pełnić również osoby dorosłe., 
 6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św., wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.  
 7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy s. Violetę, elżbietankę posługującą w Boliwii. Siostra podzieli się świadectwem pracy misyjnej, a po Mszy będzie można złożyć ofiarę na misje. 
 8. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie                   o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.