OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
 2. Prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa. 
 3. Trwa miesiąc październik. Modlitwę różańcową odmawiamy o godz. 7.30  i o 17.30.
 4. W czwartek 28 października przeżywamy święto św. Apostołów Szymona   i Judy Tadeusza.
 5. W sobotę  30 października w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą św. o godz. 18.00  i trwać będzie całą noc do godziny 6.45. W tym roku nie wyznaczamy godzin adoracji dla poszczególnych ulic. Pragniemy, aby Adoracja Najświętszego Sakramentu wynikała z pragnienia naszych serc. Zaznaczamy, że najtrudniej jest Adorować w godzinach nocnych. Pamiętajmy jednak, że wtedy możemy wyprosić u Boga wiele łask.   W niedzielę 31 października  po Mszy św. o godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. W tym czasie epidemii zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie, prosząc, aby Bóg okazał światu swoje miłosierdzie. 
 6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz te osoby, które rozpoczęły przygotowania do przyjęcia tego Sakramentu zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00. Jeżeli ktoś w tym dniu nie mógłby przybyć na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczyny w godzinach urzędowania biura lub kontakt mailowy. Numery telefonu i kontakt email podane są na stronie internetowej parafii. 
 7. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. 
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej . Polecamy najnowszy numer
  Tyg. Kat. Niedziela.