OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Jutro w poniedziałek 30 października w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą św. o godz. 18.00  i trwać będzie przez całą noc, aż do wtorku  31 października do godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie według wyznaczonego planu. Mamy nadzieję, że ani przez chwilę nie zabraknie modlących się parafian. Szczególnie liczymy na modlitwę  w późnych godzinach nocnych. Spróbujmy chociaż przez  jedną godzinę być w świątyni na adoracji. Plan Adoracji jest wywieszony w gablocie oraz umieszczony na stronie internetowej. Podczas trwania Adoracji przejście do Kościoła oda strony ul. B. Głowackiego otwarte będzie całą dobę.
  3. We środę 1 listopada przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu odprawimy według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 15.00.
  4. W czwartek przeżywamy Dzień Zaduszny. Dodatkową Mszę św. odprawimy  o godz. 10.00 i 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.
  6. W sobotę 4 listopada o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych.
  8. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Janusza Szpakowskiego l.65 zam. przy ul. Legionów, śp. Czesław Przybylski, l.80 zam. przy ul. PCK, śp. Ilse Michalowska l. 75,zam. przy ul. Piaskowej.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..