OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  3. Do piątku 9 listopada o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych, a po Mszy św. odmawiamy w ich intencji różaniec. Kartki wypominkowe z imionami i nazwiskami zmarłych można składać przez cały miesiąc w biurze parafialnym i zakrystii. W sobotę 24 listopada o godz. 18.00 odprawimy w ich intencji Msze św. i odmówimy różaniec.
  4. W piątek 9 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 z udziałem reprezentacji nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 24. Będziemy modlili się w intencji naszej Ojczyzny a młodzież poprowadzi wieczornicę patriotyczną    z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Z tej racji różaniec wypominkowy za zmarłych wyjątkowo odprawimy o godz.               17. 15. Mszę św. za zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych odprawimy o godz. 18.00.
  5. Z inicjatywy Wspólnot i Ruchów Różańcowych w całej Polsce odbędą się modlitewne czuwania w intencji Ojczyzny w przededniu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszej świątyni czuwanie odbędzie się 10 listopada. Rozpoczniemy  Mszą św. o godz. 18.00. Następnie po zakończeniu Mszy św. odmówimy różaniec i zakończymy czuwanie Apelem Jasnogórskim.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizację parafialnych inwestycji. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę, wpłacane na konto i przekazywane w imiennych kopertach.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.