OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Prosimy o przestrzeganie wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. We środę przeżywamy rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pamiętajmy w  modlitwach o naszej Ojczyźnie Polsce. 
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto  i w imiennych kopertach. W tym okresie stanowią nieocenioną pomoc. W intencji naszych ofiarodawców w przyszłą niedzielę o godz. 8.30 odprawimy Mszę św. 
  5. Kartki wypominkowe z imionami  i nazwiskami zmarłych można składać przez cały miesiąc w biurze parafialnym i zakrystii. W piątek 27 listopada o godz. 18.00 odprawimy  w ich intencji Mszę św. i odmówimy różaniec. 
  6. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszej pamięci modlitewnej i materialnej polecamy chrześcijan zamieszkujących tereny, gdzie nie można swobodnie wyznawać wiary. Mieszkający tam chrześcijanie, przyznając się do Chrystusa, składają świadectwo wiary przypieczętowane często męczeńską śmiercią.  Po Mszach św. można złożyć ofiarę do koszyków wystawionych przy wyjściu z kościoła. Najdrobniejsza nawet ofiara jest wyrazem naszej solidarności z prześladowanymi za wiarę. 
  7. Ze względu na nie przewidzianą sytuację epidemiczną w Polsce, już dziś po Mszach św. można odbierać poświęcony opłatek na stół wigilijny. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.