OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Ksiądz Biskup Wiesław Śmigiel z dniem 13 listopada  br., mianował czasowo ks. Adama Buraczyńskiego, administratorem parafii pw. Św. Jakuba  w Dąbrówce Królewskiej. Nie żegnamy Ks.  Adama, będzie pełnił tam posługę duszpasterską do czasu powołania nowego proboszcza. 
 3. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Wpłacane na konto parafialne oraz składane w imiennych kopertach. W intencji Ofiarodawców
  w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. 
 4. Kartki wypominkowe z imionami  i nazwiskami zmarłych można składać przez cały miesiąc w biurze parafialnym oraz w zakrystii. W piątek 25 listopada po Mszy św. o godz. 18.00  odmówimy różaniec w intencji tych zmarłych.
 5. Do skarbonek kościelnych z napisem: „ofiara na ogrzewanie kościoła” oraz do skarbonki św. Antoniego można składać ofiary na zakup oleju do ogrzewania naszego kościoła.  
 6. Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszej pamięci modlitewnej i materialnej polecamy chrześcijan zamieszkujących tereny, gdzie nie można swobodnie wyznawać wiary. Mieszkający tam chrześcijanie, przyznając się do Chrystusa, składają świadectwo wiary przypieczętowane nierzadko męczeńską śmiercią.  Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszek przed kościołem. Najdrobniejsza nawet ofiara jest wyrazem naszej solidarności  z prześladowanymi za wiarę. 
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer
  Tyg. Kat. Niedziela.  Do nabycia są również nasze parafialne płyty w wykonaniu pani Hanny naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego, które stanowią cegiełkę na rzecz naszej parafii.