OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
 3. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele obchodzona jest jako Światowy Dzień Solidarności z Ubogimi. 
 4. Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 24 po Mszach św. o godz. 8.30; 10.00  i 11.30 rozdawała będzie Seniorom opaski odblaskowe. 
 5. Członków Wspólnoty Nieustającego Różańca zapraszamy w czwartek                           21 listopada po Mszy św. wieczornej do domu katechetycznego na spotkanie formacyjne połączone z agapą. 
 6. Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje wyjazd do Gietrzwałdu na rozważanie siódmej boleści Matki Bożej. Wyjazd 7 grudnia 2019 r. o godz. 6.30. koszt 35 zł. Zapisy pod numerem telefonu podanym na plakacie, który umieszczony jest w gablocie. 
 7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Natomiast na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. 
 8. W sobotę 11 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w parafii pw. Św. Józefa na Bielanach odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Pectus. Bilety w cenie 40 zł są d0 nabycia w zakrystii i biurze parafialnym. 
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.