OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
  2.  Do środy odprawiamy nabożeństwo majowe. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie, oraz o 17.30 w kościele. 
  3. We środę o godz. 18.00 ks. bp Wiesław Śmigiel udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. 
  4. W czwartek rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 17.30. 
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 17.50. W sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski, o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  6. Parafia św. Józefa w Toruniu zaprasza na III Redemptorystowską Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę. Termin: 30 czerwca -3 lipca Koszt: 250 zł lub 340 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej. 
  7.  powrotu autobusem do Torunia. Zapisy: do 9 czerwca.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta  z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „ Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maj. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze. Bóg zapłać.