1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na malowanie naszego kościoła. Koszt tej inwestycji to, tak, jak już informowaliśmy ok. 70 tys. zł.
  3. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek przeznaczoną na przygotowanie paczek dla ubogich naszych parafian.
  4. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 odprawiamy Msze św. Roratnie. Zapraszamy do udziału dzieci, które na tę Mszę przynoszą lampiony. Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. roratnich o godz. 6.15 oraz każdego dnia od godz. 7.30 – 8.00 i 17.30- 18.00.
  5. W tym roku poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowani.
  6. Dzisiaj na Mszę o godz. 13.00 zapraszamy  rodziców z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  7. We wtorek 13 grudnia o godz. 16.00 odprawimy Mszę św. w intencji ofiarodawców oraz korzystających z pomocy charytatywnej w naszej parafii. Po Mszy św. w salce parafialnej wydawane będą paczki.
  8. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 12 zł, a mała 6 zł. Świece są do nabycia w zakrystii.
  9. We wtorek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.40 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkanie formacyjne.
  10. W piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Niedziela.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp. Elżbieta Łaszewska, l. 76, zam. przy ul. Lelewela. Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie…