1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Przeżywamy czas Adwentu. To czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Jezusem Chrystusem. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 w naszym kościele, odprawiamy Msze św. Roratnie. Zapraszamy do udziału dzieci, które na tę Mszę przynoszą lampiony. Podczas Adwentu będziemy sprawowali również  Mszę św. o godz. 8.00. Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. roratnich o godz. 6.15 oraz każdego dnia od godz. 7.30 – 8.00 i 17.30- 18.00.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą.
  4. W tym roku poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  5. Przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są stroiki na stół świąteczny. Stroiki wykonały własnoręcznie Siostry Karmelitanki z Łasina. Zakup stroika stanowi cegiełkę na utrzymanie Klasztoru. Siostry prowadzą życie kontemplacyjne i nie opuszczają klasztoru. Utrzymują się tylko i wyłącznie z ofiar ludzi dobrej woli. Odwdzięczają się modlitwą przed Najświętszym Sakramencie zanoszonej w naszych intencjach.
  6. Dzisiaj na Mszę o godz. 13.00 zapraszamy  rodziców z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  7. We wtorek 15 grudnia o godz. 16.00 odprawimy Mszę św. w intencji ofiarodawców oraz korzystających z pomocy charytatywnej w naszej parafii. Po Mszy św. w salce parafialnej wydawane będą paczki.
  8. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 12 zł, a mała 6 zł.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Jerzy Jaworski, l. 64, zam. przy ul. Młodzieżowej. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie…