1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą, przeznaczymy je na realizację zamierzonych inwestycji. Gotowy jest już projekt Ogrodów Maryi autorstwa pana inż. Andrzeja Ryczka. Jutro rozpoczynamy starania o zatwierdzenie projektu przez konserwatora miejskiego. Po zatwierdzeniu projektu zaprezentujemy go parafianom   i przystąpimy do realizacji dzieła. Będzie to kosztowna inwestycja, ale ogrody swoim pięknem na trwałe wpiszą się w pejzaż naszej parafii. Będą miejscem modlitwy i odpoczynku. Zamierzamy też wykonać nowe konfesjonały.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00.

3. W dniach od 14 do 20 kwietnia przezywamy V Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Osoby, które chcą się zagłębić nad treścią Słowa Bożego zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w piątek 19 kwietnia po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.

4. Zapraszamy na pielgrzymki:

• do Sanktuariów w Fatimie i Lourdes od 9 do 20 października.
    • do Ziemi Świętej w dniach 27 kwietnia do 4 maja.
    • Zapisy i informacje w biurze parafialnym i w zakrystii.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę, z artykułami o historycznym spotkaniu Papieża Franciszka z Benedyktem XVI, o wyzwaniach bioetycznych wobec których stoi współczesny człowiek i o peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej od Oceanu do Oceanu.

2. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Waldemar Sadowski l. 69;  śp. Helena Jankowska l. 87; śp. Stanisław Mosakowski l. 76 – Jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00; śp. Natalia Gryfkiewicz l. 87 – Jej pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….