1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W czwartek 23 kwietnia przeżywamy uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. O godz. 12.00 w naszym kościele odprawiona zostanie Msza św. w intencji Pomordowanych i Poległych w latach 1939 – 1945 Policjantów przedwojennego Województwa Pomorskiego. W tym dniu ks. prał. Stanisław Kardasz zostanie przyjęty w poczet Stowarzyszenia Generałów Policji Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość ta będzie miała miejsce o godz. 13.30 w Muzeum Diecezjalnym przy ul. Żeglarskiej 7.
  3. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w dniach 5 – 6 września na dwudniową pielgrzymkę, której celem jest Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia. W programie Sanktuarium Bł. ks. Jerzego Popiełuszko w Warszawie, Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Partulinie, Sanktuarium Matki Bożej w Leśnej Podlaskiej.
  4. Zapraszamy na próbę chóru w poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy św. Próby odbędą się w kościele.
  5. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na próbę śpiewu do kościoła w poniedziałek i czwartek na godz. 16.30.
  6. W sobotę 25 kwietnia o godz. 8.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Kunegunda Petlik, l. 89, zam. przy ul.Legionów; śp. Bogusław Trabszys, l. 57, zam. przy ul. Wybickiego ; śp. Longin Tusiński, l. 80, ostatnio zamieszkały w Bytowie. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….