NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 15.00 będziemy modlili się o Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców z ulicy Lelewela, oraz o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Zwycięskiej dla wszystkich mieszkańców naszej parafii.
  3. We wtorek 25 stycznia przeżywamy święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła.
  4. |Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Tyg. Kat. Niedziela. Cena Tygodnika wynosi 8 zł. Do nabycia mamy także dwie płyty parafialne: „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Stanowią one cegiełkę na rzecz naszej parafii.
    Do nabycia w zakrystii u Panów kościelnych  i u p. Hanny na chórze. Pod chórem jest też pismo Posłanie, które można zabrać, składając dowolną ofiarę.