1. IV Niedziela Wielkanocna nazywana jest niedzielą Dobrego Pasterza. Prośmy Boga o dobre i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2. W myśl przepisu prawa kanonicznego podaje się do publicznej wiadomości, że diakon Paweł Murawski, tutejszy parafianin ma otrzymać Święcenia Kapłańskie 15 czerwca 2013 roku. Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu święceń jest zobowiązany  w sumieniu poinformować miejscowego duszpasterza. Módlmy się za przyjmujących świecenia i o nowe święte powołania do służby Bożej.

3. We wtorek 23 kwietnia przeżywamy uroczystość ku czci św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski.  Natomiast w czwartek 25 kwietnia obchodzimy święto św. Marka Ewangelisty.

4. W sobotę 27 kwietnia na godz. 14.30 Klub Seniora zaprasza wszystkich chętnych do zwiedzenia Oceanarium z przewodnikiem. Koszt: 15 zł. Zbiórka pod kościołem.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuariów w Fatimie i Lourdes od 9 do 20 października. Bliższe informacje w biurze parafialnym i w zakrystii.

6. 1 czerwca na Polach Lednickich już po raz XIII spotka się młodzież z całej Polski. Nasza parafia także organizuje wyjazd na czuwanie młodzieży. Koszt wyjazdu 40zł, a zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Serdecznie zachęcamy.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę,
    z  artykułami o prześladowanych chrześcijanach w Syrii, dlaczego Polacy nie chcą mieć więcej dzieci, o nowym klasztorze Karmelitanek w dalekim Kazachstanie i o obchodach kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

1. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Henryk Wyżykowski, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz…..