OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Przeżywamy dziś niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się o święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  3. We środę 3 maja przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.
  4. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie, oraz o 17.30 w kościele. W niedzielę nabożeństwo majowe odprawiamy o godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 – 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski, a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Następnie zapraszamy na spotkanie formacyjne do salki parafialnej. Dziękujemy wszystkim włączającym się w modlitwę różańcową. Za pośrednictwem tej modlitwy możemy wyjednać wiele łask dla świata i naszej Ojczyzny. Zachęcamy do wstępowania w szeregi Wspólnoty Żywego Różańca.
  6. W piątek na godz. 18.45 do salki zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie wspólnoty młodzieżowej.
  7. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w sobotę 1 lipca na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Koszt 65 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „ Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maj. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze. Bóg zapłać.