1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy wszystkim Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Do wtorku odprawiamy nabożeństwo majowe. Po Mszy św. o godz. 8. 00 przy figurze Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  3. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 i 17.30.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.
  5. W I sobotę o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. W przyszła niedzielę przeżywamy Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. w całej Polsce zbierane będą ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  8. Księża Michaelici zapraszają na XXII Dzień Dziecka Michayland 2016. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 9.00. Następnie atrakcje w parku na Bydgoskim Przedmieściu.
  9. Ksiądz Biskup doceniając pracę ks. Bogusława na rzecz diecezji, mianował go Kanonikiem Honorowym Kapituły Katedralnej Toruńskiej.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  11. W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Ryszarda Dylewskiego, l. 87, zam. przy ul. Chodkiewicza; śp. Antoniego Podejko, l. 85, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…