W sercu ks. Dawida zrodziła się myśl o salce przeznaczonej dla służby liturgicznej .

Do realizacji tego marzenia przekonał rodziców  ministrantów i lektorów. Po kilku tygodniach ciężkiej i nie łatwej pracy spełniło się marzenie służby liturgicznej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dobrych ludzi i ciężkiej pracy włożonej w remont pomieszczenia, możemy dziś cieszyć się  nasza salką- salką służby liturgicznej. To miejsce naszych spotkań, modlitwy i rekreacji. Spotkania w tak przyjaznym dla nas miejscu, umożliwiają nam budowanie i poszerzanie jedności w służbie liturgicznej. W tym szczególnym dla nas miejscu Ks. Dawid będzie odkrywał przed nami dar Eucharystii. Darczyńcom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie salki składamy raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania dla księdza proboszcza, który od początku wspierał naszą inicjatywę. Księże Dawidzie dziękujemy, że w nas wierzysz, że dzięki  Tobie możemy wzrastać w wierze służąc przy ołtarzu.

Ministranci i Lektorzy