1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach i wpłacanych na konto parafialne. .
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30 w kościele.
  4. Dzisiaj odbędzie się w Toruniu Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 12.30 w toruńskiej Katedrze ks. bp Wiesław Śmigiel przewodniczył będzie Mszy św. Ok. 14.00 rozpocznie się Marsz ulicami Starówki.
  5. W dniach od 23  do 30 września zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji. Szczegółowy program na stronie internetowej oraz można otrzymać w zakrystii, gdzie również można się zapisać. Osoby, które wyraziły chęć wyjazdu proszone są o wpłacenie 1000 zł zaliczki na wyjazd, gdyż trzeba zarezerwować bilety lotnicze. Zaliczkę można wpłaci w zakrystii lub Biurze parafialnym.
  6. We wtorek 11 czerwca o godz. 18.00 ks. bp Andrzej Suski udzieli młodzieży uczęszczającej do Szkoły podstawowej nr 24 Sakramentu bierzmowania.
  7. W czwartek 13 czerwca przeżywamy Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesyjnie wyjdziemy do Ogrodu na nabożeństwo Fatimskie.
  8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy misjonarza z Madagaskaru o. Marka Ochlaka. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na misję.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn.