JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Odpowiadając na Apel Biskupa Toruńskiego, dzisiaj po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę pieniędzy, które przeznaczymy na pomoc ofiarom tajfunu na Filipinach. Najdrobniejsza ofiara, jest wyrazem naszej dobroci serca, którą Dobry Bóg wynagrodzi. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczniemy w kościele czas Adwentu. Podczas Mszy św. o godz. 8.30 poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Poświęcone opłatki, będzie można odbierać w zakrystii po Mszach św., oraz w biurze parafialnym. Ofiary przeznaczamy na realizację inwestycji parafialnych.
  4. Dzisiaj po Mszach św. Młodzież z Koła Młodych Teologów, przeprowadza zbiórkę okularów, które nam już nie są potrzebne, a będą stanowiły cenną pomoc dla ludzi z krajów misyjnych.
  5. Jeszcze w piątek 29 listopada po Mszy św. wieczornej, odprawimy wypominki za zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
  6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne do kościoła, jutro w poniedziałek  25 listopada na godz. 16.00.
  7. W sobotę 30 listopada przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Imieniny obchodzi Ks. bp. Andrzej Suski. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie   w intencji Księdza Biskupa.
  8. W sobotę 30 listopada w kościele pw. św. Józefa na Bielanach przeżywać będziemy dziękczynienie z okazji 22 rocznicy istnienia Radia Maryja. Mszy św. o godz. 15.30 w kościele Ojców Redemptorystów przewodniczył będzie Biskup Toruński Andrzej Suski. Słowo Boże wygłosi Ks. bp Józef Zawitkowski. Wcześniej o godz. 13.15 wystąpi Zespół Śląsk. Zachęcamy do uczestnictwa w tej uroczystości.
  9. Osoby, które chciałyby włączyć się w śpiew w chórze parafialnym, zapraszamy na przesłuchanie w poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy św., do salki parafialnej.
  10. Koło Parafialne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zaprasza członków, sympatyków i osoby zainteresowane, na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 26 listopada br., po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.
  12. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Adam Rzyski, l. 63  oraz Marek Hercka, l. 62. Dobry Jezu, a nasz Panie …..