1. Roraty odprawiamy w dni powszednie o g. 7.oo. Wszystkich zapraszamy do udziału w nich, a dzieci prosimy o przynoszenie lampionów. Na Msze święte roratnie także przyjmujemy intencje.
  2. Dziś jest Dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie. Jednocześnie przed kościołem jest przeprowadzana zbiórka pieniędzy do puszek w ramach ogólnopolskiej akcji niesienia pomocy katolikom na Wschodzie.
  3. We wtorek zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 18.oo w intencji Ojczyzny w 25. r. wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
  4. W środę o g. 19.oo w salce w domu parafialnym odbędzie się kolejne spotkanie w cyklu przygotowania młodzieży bierzmowanej do małżeństwa i rodziny. Do udziału w spotkaniach zobowiązani są uczniowie pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych z naszej parafii.
  5. Z inicjatywy parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w sobotę wieczorem i przez całą następną niedzielę przeprowadzana będzie zbiórka żywności i pieniędzy na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci i rodzin ubogich z naszej parafii. Żywność można będzie składać w koszu przy figurze św. Antoniego, natomiast ofiary pieniężne na zakup artykułów żywnościowych – do skarbonki przy tej figurze.
  6. W przyszłą niedzielę o g. 15.oo odprawimy Mszę św. zgodnie z intencją wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne w salce w domu parafialnym.
  7. Caritas Diecezji Toruńskiej zaprasza na Koncert Świąteczny. Odbędzie się on w następną niedzielę o g. 15.oo w Kościele Garnizonowym. Kolędy będą śpiewały „Poznański Słowiki” pod dyrekcją prof. Stefana Stuligrosza. Bilet-cegiełka w cenie 5,00 zł do nabycia w zakrystii naszego kościoła.
  8. Kontynuujemy rozprowadzanie świece wigilijne „Caritas” w cenie 5 i 10 zł. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  9. P. kościelny i p. organista zakończyli roznoszenie opłatków świątecznych do domów. Teraz można się w nie zaopatrywać w zakrystii.
  10. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki.
  11. Papieska intencja modlitewna na grudzień:
    „Aby Chrystus, cichy i pokornego serca, natchnął przywódców państw mądrością i odpowiedzialnością w sprawowaniu władzy ”.