1. Dziś odbywa się zbiórka na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można składać do kosza a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego. Polecamy ją ofiarności parafian. Za ofiarodawców ks. Mariusz Wojnowski będzie sprawował Mszę Świętą we wtorek o godz. 16.30.
  2. Msze Święte roratnie sprawujemy o godz. 7.00. Na te Msze przyjmujemy również intencje mszalne. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. W środę spotkanie dla klas III gimnazjum o godz. 16.30 lub 19.00, a dla klas I ponadgimnazjalnych w piątek o godz. 19.00.
  4. W sobotę odbędą się następujące spotkania: o godz. 9.00 dla ministrantów i lektorów, o godz. 10.00 dla scholi o godz. 11.00 dla kandydatów na ministrantów, a na godz. 17.00 Kręgi Kościoła Domowego (Oaza Rodzin) zapraszają rodziny, które chciałyby się włączyć do tej wspólnoty na wspólne świętowanie do salki parafialnej.
  5. Caritas diecezjalna zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się 21 grudnia o godz. 15.00 w kościele garnizonowym. Kolędy śpiewać będą „Skaldowie”. Bilet – cegiełka w cenie 15zł do nabycia w zakrystii.
  6. Pan kościelny i Pan organista zakończyli już roznoszenie opłatków wigilijnych. Można je jeszcze nabyć w zakrystii.