1. Kończymy dziś wizyty duszpasterskie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli nas przyjąć, wraz z nami się modlić i złożyć ofiary materialne na potrzeby Kościoła.
  2. Jutro obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Ten dzień poświęcony jest wszystkim osobom konsekrowanym, zatem kolekta przeznaczona zostanie na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe, dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży a od 17.00 dla dorosłych, po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną a o godz. 15.30 spotkanie Klubu Seniora.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24.
  6. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  8. Intencje papieskie na miesiąc luty: „Aby pasterze Kościoła zawsze byli otwarci na działanie Ducha Świętego w nauczaniu i posłudze ludowi Bożemu”.