1. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
 2. W środę zakończenie roku kalendarzowego. Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą na godz. 18.00, w której będziemy dziękować Panu Bogu za Jego łaski, przepraszać za nasze błędy i prosić o dalsze łaski na nadchodzący rok 2009. Podczas tej Mszy Ksiądz Prałat dokona podsumowania działań parafii w roku 2008.
 3. W czwartek 1 stycznia obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym. Informujemy, że każdy katolik ma obowiązek uczestnictwa w tym dniu we Mszy świętej.
 4. W piątek rozpoczynamy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
  Plan kolęd:

  • 2 stycznia (piątek) – PCK wieżowiec
  • 3 stycznia (sobota) – PCK (oprócz wieżowca) i Ogrodowa
  • 4 stycznia (niedziela) – Podgórna parzyste i nieparzyste od 13 do 33.
  • 5 stycznia (poniedziałek) – Podgórna nieparzyste od 35 do końca, św. Mikołaja i Kilińskiego
 5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe i dobre powołania kapłańskie i zakonne, w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od 16.00, w pierwszą sobotę o godz. 7.15 różaniec fatimski.
 6. W sobotę 3 stycznia zapraszamy członków wspólnoty Żywego Różańca, Nieustającego Różańca i Klubu Seniora na Mszę Świętą o godz. 8.00, a następnie na spotkanie opłatkowe do salki parafialnej.