1. Dziś w Kościele obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dlatego zapraszamy na wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego. Za udział w tym nabożeństwie można, pod zwykłymi warunkami, uzyskać odpust zupełny.
  2. Osoby, które na przełomie września i października uczestniczyły w pielgrzymce do Włoch zapraszamy na spotkanie dziś na godz. 15.00 do salki parafialnej.
  3. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki na Kościół w Sudanie zebraliśmy 2640 zł. Jeszcze raz składamy wszystkim ofiarodawcom Bóg zapłać.
  4. W imieniu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zapraszamy na wykład otwarty pt. „Rola małżeństwa i rodziny w kulturowym rozwoju społeczeństwa”, który poprowadzi ks. prof. dr hab. Czesław Rychlicki. Wykład odbędzie się we wtorek 22 listopada, o godz. 18.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych, których w bieżącym roku odprowadziliśmy na miejsce doczesnego spoczynku. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy rodziny i bliskich zmarłych.
  6. Uczniów z klasy I szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy na spotkanie w piątek na godz. 19.00.
  7. Służbę liturgiczną zapraszamy na zbiórkę w sobotę na godz. 11.00.
  8. Klub Seniora oraz wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 15.30 do salki parafialnej.
  9. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 15.00, a po niej na spotkanie formacyjne do salki parafialnej.
  10. Do piątku przyjmujemy w zakrystii intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem kościoła. Pamiętajmy o modlitewnej pamięci za zmarłych.
  11. W przyszłą niedzielę adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Kościół naszym domem”. Niech to wezwanie uświadamia nam, że jesteśmy jedną rodziną i tworzona przez nas wspólnota Kościoła jest naszym domem.
  12. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, „List” oraz inne czasopisma religijne.