1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców młodzieży, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać w imieniu Sekretariatu misyjnego ds. Ewangelizacji Wschodu za Wasz wkład w to dzieło. Ks. Aleksander Orzech podczas niedzielnych nabożeństw zebrał 5369 zł. Zaś podczas zbiórki w ostatnią niedzielę, przeznaczoną na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, zebrano 5159zł. Za wszelkie dobro jeszcze raz dziękujemy.
  3. Zapraszamy na wykład otwarty na temat: „Aktualne zadania obrońców życia człowieka”, który odbędzie się 18.02 o godz. 19.00 w kaplicy przy kościele św. Antoniego na Wrzosach.
  4. W sobotę 21 lutego Klub Seniora organizuje wyjście do Planetarium na seans astronomiczny p.t. „W niebo wpatrzeni” oraz wizytę w interaktywnej sali orbitarium. Zbiórka o godz. 12.55 przed Teatrem im. W. Horzycy. Koszt 15 zł. Zapisy przyjmujemy do środy w zakrystii.
  5. Również z inicjatywy Klubu Seniora organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie. Wyjazd 17-22.05. Koszt 700zł. Zapisy w zakrystii. Przedpłata w kwocie 300 zł do 10 marca!