1. W styczniu rozpoczęliśmy Wielką Nowennę do Matki Bożej Częstochowskiej przygotowującą nas do nawiedzenia świętego obrazu w naszej parafii. W czwartek 16 lutego przypada drugi miesiąc nowenny do Matki Bożej Jasnogórskiej. Dlatego wszystkich parafian i sympatyków zapraszamy tego dnia na nowennę o godz. 17.30. Przypominamy także, że przed nowenną będzie można składać swoje intencje do przygotowanej stągwi, która będzie umieszczona na dole przed stopniami do prezbiterium. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tej modlitwie do Matki Bożej Częstochowskiej, a także do zanoszenia do Maryi swoich intencji. Po nowennie Msza św. do Matki Bożej Częstochowskiej. Więcej informacji w „Naszej Wspólnocie”.
  2. Młodzież od 3 klasy gimnazjum zapraszamy na wspólne wyjście na kręgle. Zbiórka w poniedziałek o godz. 13.30 w salce parafialnej. Prosimy zabrać ze sobą legitymacje szkolną.
  3. Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie Klubu Seniora w sobotę na godz. 15.30 do salki parafialnej. Gościem spotkania będzie Paweł Madejski, który opowie o nowych metodach fizjoterapii. Serdecznie zapraszamy.
  4. Informujemy, że w środę 15 i 22 lutego biuro małżeńskie będzie wyjątkowo nieczynne.
  5. Pielgrzymów udających się w kwietniu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o uregulowanie kosztów pielgrzymki do 26 lutego. Jeszcze raz informujemy, że całkowity koszt w PLN wynosi 2150 zł.
  6. Przed kościołem można nabyć numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, miesięcznik „List” oraz inne czasopisma religijne.