1. Dziś obchodzimy XIV Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. w ich intencji, którą odprawimy o g. 8.3o. Diecezjalne obchody tego dnia będą miały miejsce w sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach o g. 15.oo.
  2. Również dziś członkowie koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przeprowadzają przed kościołem zbiórkę pieniędzy do puszek na dożywianie dzieci z Zespołu Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności Parafian!
  3. W środę o g. 19.oo w salce w domu parafialnym odbędzie się kolejne spotkanie duszpastersko-formacyjne młodzieży bierzmowanej. Do udziału w spotkaniach zapraszamy uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych z naszej parafii.
  4. W środę przypada liturgiczne święto śś. Cyryla i Metodego, patronów Europy, a w niektórych kościołach wspomnienie św. Walentego, kapłana i męczennika.
  5. W czasie kolędy informowaliśmy i zachęcaliśmy do udziału w misjach świętych, które odbędą się w naszej parafii w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu. Tak więc do ich rozpoczęcia zostały 2 tygodnie…
    W kościele z przodu i pod chórem zostały wyłożone broszury z programem misji.

6. Papieska intencja modlitewna na luty:
    „Aby dobra ziemi, które Bóg dał wszystkim ludziom, wykorzystywane były mądrze i zgodnie z kryteriami sprawiedliwości i solidarności ”.

7. Chór Kameralny Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej prowadzi stały nabór do swego zespołu. Oczekujemy na muzykalne osoby, w wieku od 16-stu lat, które poświęciłyby swe uzdolnienia i czas dla wzbogacenia życia parafii i własnego rozwoju artystycznego.
    Nie zwlekaj!!! Podejmij decyzję i przyjdź na próbę poniedziałkową do salki w domu parafialnym przy ul. Podgórnej 73a o g. 18.50. Możesz zrobić coś dla innych i dla siebie!!!

opiekun chóru
    ks. Wojciech Wierzbicki
    tel. 056 6234795
  8. Dnia 17 lutego (sobota) w kościele odbędzie się katecheza sakramentalna dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
    Grupa I – o godz. 9.00
    Grupa II – o godz. 10.00

9. Dnia 18 lutego (niedziela) po Mszy św. o godz. 10.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.