1. W ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy w sumie 25.560 zł. W tym 18.500 od darczyńcy spoza parafii a 270 zł od pielgrzymów, którzy byli z pielgrzymką w Wilnie. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Polecamy ją ofiarności parafian.
  3. Dziś o godz. 18.45 w naszej parafii koncert z okazji IX rocznicy pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Toruniu. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.
  4. Spotkanie dla uczniów z klasy II ponadgimnazjalnej odbędzie się w czwartek o godz. 19.00, natomiast dla I klasy w piątek o godz. 19.00.
  5. W piątek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Odpust na toruńskich Wrzosach. W tym dniu przypada rocznica święceń kapłańskich księdza biskupa Andrzeja.
  6. W sobotę o godz. 15.30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Seniora. Serdecznie zapraszamy.
  7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, „Zwiastun Różańcowy” oraz miesięcznik „Arka”.
  8. Intencje papieskie na miesiąc czerwiec: „Aby każdy chrześcijanin zacieśniał głęboką, osobistą przyjaźń z Chrystusem i dzięki temu mógł przekazywać każdemu napotkanemu człowiekowi moc Jego miłości.”