1. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z adoracją Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 17:30.
  2. W poprzednią niedzielę na pomoc dla powodzian zebraliśmy do puszek 10.000 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Dzisiaj zaś przed kościołem zbieramy do puszek na kontynuację budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Za ofiary dziękujemy.
  4. W poniedziałek, 7 czerwca, w Bazylice Katedralnej ks. kardynał Józef Glemp odprawi o godz. 11:30 Mszę Świętą w intencji miasta Torunia, Diecezji Toruńskiej i Województwa; po Mszy przemarsz pod pomnik Jana Pawła II na Jordankach.
  5. Młodzież klas I i II gimnazjum, która nie ukończyła przygotowań do Bierzmowania, zapraszamy w poniedziałek na godz. 19:00.
  6. W piątek, 11 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godz. 8:00 i 18:00. Nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.
  7. W sobotę wspominamy Niepokalane Serce NMP. Wspólnota Żywego Różańca przeżywać będzie dzień skupienia. Spotkanie formacyjne rozpocznie się o godz. 13:00 w kościele.
  8. W niedzielę, dnia 13 czerwca, w Parafii pw. Św. Antoniego na Wrzosach   o godz. 12:00 Msza Święta pod przewodnictwem arcybiskupa metropolity lwow-skiego Mieczysława Mokrzyckiego z poświęceniem pomników Sługi Bożego Jana Pawła II i Bł. Teresy z Kalkuty.
  9. Młodzież wyjeżdżająca w sierpniu do Zakopanego zgromadzi w przyszłą niedzielę na spotkaniu informacyjnym po Mszy Świętej o godz. 15:00.