1. Podczas zeszłotygodniowej zbiórki na kontynuację budowy świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 1194 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z Adoracją Najświętszego Sakrament oraz nowenną o powołania kapłańskie.
  3. Dziś o godz. 15.30 nasz parafianin akolita Paweł Kołatka otrzyma w toruńskiej katedrze świecenia diakonatu. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości. Polecamy modlitwą wszystkich przyjmujących święcenia diakonatu.
  4. W piątek o godz. 16.30 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie obowiązuje post piątkowy. W tym dniu z inicjatywy Benedykta XVI rozpoczynamy Rok Kapłaństwa. Ksiądz Biskup serdecznie zaprasza zwłaszcza ludzi młodych do obchodów tych dni. Szczegóły w gazetce i na plakatach.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu o godz. 10.00 w toruńskiej katedrze ks. biskup Andrzej Suski udzieli święceń kapłańskich.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz KUL.
  8. W dniach 20-25 lipca organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego. Koszt 410zł. Zapisy u ks. Mariusz Wojnowskiego.
  9. Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.