1. Dekretem Księdza Biskupa Andrzeja Suskiego ks. Mariusz Malinowski z dniem 24 sierpnia został zwolniony z funkcji wikariusza w naszej parafii i jednocześnie skierowany do pracy duszpasterskiej do parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Unisławiu. Księdzu Mariuszowi życzymy wielu łask Bożych w posłudze kapłańskiej.
  2. Dekretem Biskupa Toruńskiego Ks. Andrzeja Suskiego do naszej parafii został skierowany ks. Łukasz Snopek, który pełni funkcję wikariusza. Ks. Łukaszowi życzymy wielu łask Bożych i opieki MB Zwycięskiej w posłudze kapłańskiej.
  3. Biuro małżeńskie i poradnia rodzinna rozpoczyna swoją działalność od września. Od niedzieli 6 września zostają wznowione Msze św. niedzielne o godz. 13 i 15.
  4. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Dlatego dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę św. na godz. 16.30. Podczas tej Mszy zostaną pobłogosławione przybory szkolne pierwszoklasistów. Od godz. 16.00 zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: w pierwszy czwartek modlić się będziemy o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii, w piątek spowiedź od godz. 17.00, po wieczornej Mszy św. katecheza dla dorosłych. W sobotę o godz. 7.15 różaniec fatimski, a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. Scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.30.
  8. Z inicjatywy wspólnoty Nieustającego Różańca i Klubu Seniora organizowana jest pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipki. Wyjazd 26 września (sobota), koszt 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.